بازگرداندن کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بانوریس بوده است و بانوریس در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. 

شرایط بازگرداندن کالا

 استفاده از 3 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 اگر کالای خریداری شده، ایرادی داشته باشد.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- این سرویس در اثر استفاده نادرست کاربر از محصولات ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل محصول مواردی مانند حمل و نقل را شامل می‌شود( لوازم جانبی پرده ).

- اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- وجود مغایرت باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش بانوریس از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات مانند رنگ با کالای اصلی تفاوت های ناچیزی وجود داشته باشد به استناد آنها نمی توانید اعلام مغایرت کنید. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و توضیحات درج شده در وب سایت است.